402614-2019 - ResultatSverige-Umeå: Gaskromatografer
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gaskromatograf- tandem masspektrometer
Referensnummer: FS 2.1.2-1069-19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38432210 Gaskromatografer
II.1.4.
Kort beskrivning
Gaskromatograf-för analys av organiska miljöföroreningar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen