See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Packningar, Tätningar, Gummikompensatorer och Vävkompensatorer
Beskrivning: Inköp av Packningar, Tätningar, Gummikompensatorer och Vävkompensatorer. Dessa produkter är av betydelse för drift och underhåll av HEM:s produktionsanläggningar i Halmstad.
Intern identifierare: HEM 2023/00191
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 42124000 Delar till pumpar, kompressorer eller motorer
Ytterligare klassificering (cpv): 34312500 Packningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Generella krav som är applicerbara på samtliga delområden. För vidare information, se upphandlingsunderlag.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation Delområde 1 - Packningar
Beskrivning: Packningar, se upphandlingsunderlag.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikation Delområde 2 - Tätningar
Beskrivning: Tätningar, se upphandlingsunderlag.
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kravspecifikation Delområde 3 - Gummikompensatorer
Beskrivning: Gummikompensatorer, se upphandlingsunderlag.
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kravspecifikation Delområde 4 - Vävkompensatorer
Beskrivning: Vävkompensatorer, se upphandlingsunderlag.