Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VF Leverans av cykeltak och cykelutrustning
Referensnummer: SFSS 2023-01318
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44115710 Skärmtak
II.1.4.
Kort beskrivning
Västfastigheter upphandlar leverans av cykeltak och cykelutrustning.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44100000 Konstruktionsmaterial och tillhörande föremål, 44112000 Diverse byggnadskonstruktioner, 44400000 Diverse industriframställda produkter och tillhörande föremål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen