2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av Vårdbostäderna Ekollongatan och Skräddaregården
Beskrivning: Linköpings kommun erbjuder er att lämna anbud i upphandling Drift av Vårdbostäderna Ekollongatan och Skräddaregården i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Anbudsgivning samt all kommunikation avseende upphandlingen sker via upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Drift av vårdbostad
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:133257:Lot:1