40275-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Ombyggnadsarbete
Stockholms stad, Fastighetskontoret, 212000-0142, Box 8312, Externa resurser, Att: Mikael Rogeman, Stockholm 104 20, Sverige. E-post: mikael.rogeman@projektbyran.se
Byggentreprenader
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 14.12.2016, 2016/S 241-439983)
Angående:
CPV:45262700 Ombyggnadsarbete, 45211350 Byggnation av byggnader med flera funktioner
Ombyggnadsarbete