2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Geodetisk mätningsteknik - Resurskonsult 2025
Beskrivning: Ramavtal Geodetisk mätningsteknik - Resurskonsult
Intern identifierare: KOM-416862
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71250000 Arkitekt-, ingenjörs- och mätningstjänster, 71300000 Ingenjörstjänster, 71355000 Mätningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal Geodetisk mätningsteknik - Resurskonsult 2025