402939-2026 - Resultat
Sverige – Teknisk besiktning och provning – Ramavtal - OVK Besiktning & drift, Eskilstuna
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal - OVK Besiktning & drift, Eskilstuna
BeskrivningBeställaren avser att teckna ramavtal med en (1) entreprenör för OVK besiktning av lägenheter, drift av fläktsystem samt rengöring av kanaler i lokaler.
Föregående meddelande390095-2020
Intern identifierare20/16
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000