2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mottagning och omhändertagande av gipsslam
Beskrivning: Upphandling/direkttilldelning avseende tjänster för mottagande och omhändertagande av gipsslam från avfallsförbränning. För mer information se bilaga.
Intern identifierare: 0362/24
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90514000 Återvinning av avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Mottagning och omhändertagande av gipsslam