403029-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undervisning och utbildning – Förmedling av poänggivande akademisk uppdragsutbildning inom arbets- och arbetsmiljörätt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörmedling av poänggivande akademisk uppdragsutbildning inom arbets- och arbetsmiljörätt
BeskrivningFörmedling av poänggivande akademisk uppdragsutbildning inom arbets- och arbetsmiljörätt i enlighet med förordning (2002:760) om uppdragsutbildning vid universitet och högskolor.
Intern identifierareV 2025/1601
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80300000 Högre utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFörmedling av poänggivande akademisk uppdragsutbildning inom arbets- och arbetsmiljörätt