2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende markberedning Z
Beskrivning: Ni inbjuds här att lämna anbud på markberedning i följande anbudsområden: Anbudsområden: Z1 Strömsunds- och del av Krokoms kommun, Z2 Åre- och del av Krokoms kommun (avtalsstart beräknas till 1 augusti 2024) Z3 Härjedalen- och Bergs kommun.
Intern identifierare: 0381/24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000