See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Personburen Strålskydd
Beskrivning: Strålskyddskläder till röntgenverksamheterna, operation, intervention, nuklearmedicin mm.
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: RS 2025-00588
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35113420 Kläder för nukleärt och radiologiskt skydd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000