2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhets- och dokumentskåp och övriga säkerhetsförvaringsprodukter
Beskrivning: Avtalet omfattar säkerhets- och dokumentskåp samt övriga säkerhetsförvaringsprodukter.
Intern identifierare: 499/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39132100 Dokumentskåp
Ytterligare klassificering (cpv): 30199500 Arkivlådor, brevkorgar, förvaringslådor och liknande föremål, 39141300 Förvaringsskåp, 44421600 Värdeförvaringsskåp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Säkerhets- och dokumentskåp och övriga säkerhetsförvaringsprodukter