403242-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Andra samhälleliga och personliga tjänster – Flytt – och transporttjänster Botkyrka kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlytt – och transporttjänster Botkyrka kommun
BeskrivningUppdraget omfattar flyttjänster för Botkyrka kommuns samtliga förvaltningar samt för de avropsberättigade kommunala bolagen. De förekommande flyttbehov finns inom kontor, bibliotek och arkiv, förskola, skola och fritidshem samt bohag.
Intern identifierareKS/2024:00152
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFlytt – och transporttjänster Botkyrka kommun