2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandbil Tankbil
Beskrivning: Brandbil - Tankbil till Umeåregionens Brandförsvar samt option på ett till fordon inom ett från leveransdatum.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97830:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144212 Brandbilar med vattentank, 34144213 Brandbilar