403341-2016 - ÄndringSverige-Sävsjö: Livsmedel, drycker, tobak o d
Sävsjö kommun, Djurgårdsgatan 1, Att: Jörgen Frej, Sävsjö 576 80, Sverige. E-post: jorgen.frej@savsjo.se
Varor
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 28.9.2016, 2016/S 187-336271)
Angående:
CPV:15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d, 15110000 Kött, 15112000 Fjäderfä, 15894600 Smörgåspålägg, 15894700 Charkuterivaror, 15982000 Läskedrycker
Livsmedel, drycker, tobak o d