2. Förfarande
Förfarande
Titel: Driftavtal hisservice
Beskrivning: Upphandlingen ska tillgodose Danderyds kommuns behov av extern kompetens och externa resurser vad gäller samtliga hantverkstjänster inom hisservice. Driftavtalet omfattar åtgärder för service, avhjälpande åtgärder samt planerat underhåll.
Intern identifierare: TN 2024/0800
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50740000 Reparation och underhåll av hissar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Driftavtal hisservice