403352-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Ombyggnad Djupadalsbadet 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelOmbyggnad Djupadalsbadet 2026
BeskrivningKumla kommun upphandlar generalentreprenad, enligt AB04 gällande ombyggnad för Djupadalsbadet, Kumla.
Intern identifierare26/19
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000