Ytterligare CPV-kod(er) 45223310 Byggnation av underjordiskt garage, 45233130 Anläggningsarbeten för allmänna vägar, 45233320 Grundläggning av vägar, 45233330 Grundläggning av gator, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtal för nyproduktion