4035-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – DIS - konsulter inom samhällsbyggnad – Avrop av riskspecialist
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS - konsulter inom samhällsbyggnad – Avrop av riskspecialist
BeskrivningKnivsta kommun avropar riskspecialist, som ska arbetar som stöd och rådgivare inom frågor kopplat till risker för människors hälsa och miljön i fysisk planering.
Intern identifierareSUN-2024/442
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenAnvändandet av ett dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000