2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verktyg för nyhetsbrev
Beskrivning: Upphandling av ett digitalt verktyg för nyhetsbrev
Intern identifierare: V 2024/2114
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48811000 System för elektronisk post
Ytterligare klassificering (cpv): 64216120 Elektronisk post, 72212223 Programvaruutvecklingstjänster för elektronisk post, 79571000 Utskick
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000