2. Förfarande
Förfarande
Titel: Director of Programmes
Beskrivning: Procurement of a consultant who can lead GRP programming and lead the secretariat’s work on programme design, implementation and monitoring.
Intern identifierare: SU 481-0104-23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72224000 Konsulttjänster för projektledning
Ytterligare klassificering (cpv): 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Procurement of a consultant who can lead GRP programming.
Intern identifierare: Director of Programmes