Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66100000 Bank- och investeringstjänster
Leveransplats
Postadress: Katrineholms kommun
Ort: Katrineholm
Postnummer: 641 80
Del av land (NUTS): Södermanlands län (SE122)