403643-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Förberedande anläggningsarbeten – TSE502 Förberedande arbeten vid tunnelpåslagen Flemingsbergsskogen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelTSE502 Förberedande arbeten vid tunnelpåslagen Flemingsbergsskogen
BeskrivningFörberedande arbeten vid påslagen för bergtunnlar vid Flemingsbergsskogen, utförandeentreprenad.
Intern identifierareKOM-414334
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45100000 Förberedande anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTSE502 Förberedande arbeten vid tunnelpåslagen Flemingsbergsskogen