403669-2018 - ResultatSverige-Uppsala: Rekryteringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Chefs- och specialistrekrytering via annonsering och search
Referensnummer: UH-2018-66
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Chefs-/ specialistrekrytering via annonsering och Search
Stöd i rekrytering av chefer på enhetschefsnivå.
Stöd i rekrytering av specialister (utan personalansvar).
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen