2. Förfarande
Förfarande
Titel: Light-sheet microscope
Beskrivning: This procurement intends to provide one (1) inverted view dual-sided illumination light-sheet microscope with the photomanilulation module (System),
Intern identifierare: 2-2297/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000