403764-2020 - ÄndringSverige-KARLSTAD: Elektriska motorer, generatorer och transformatorer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal elverk 10 och 22 kVA
Referensnummer: 20/39
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för två storlekar av elverk 10 och 22 kVA. MSB avser teckna avtal med en leverantör.