Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Hotellbokningsservice
Referensnummer: 0258/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 55100000 Hotelltjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Got Event ämnar upphandla service av hotellbokningar.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 55110000 Hotellinkvartering, 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen