403858-2023 - PlaneringSverige-Linköping: Ventilationsutrustning
Förhandsmeddelande
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI - Evakueringsbyggnad
Referensnummer: RFI
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42520000 Ventilationsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI avseende evakueringsbyggnad på US
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39563530 Ventilationskanaler
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Evakueringsbyggnad på US.