403864-2024 - Resultat
Sverige – Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar – Entreprenadmaskiner med och utan förare
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelEntreprenadmaskiner med och utan förare
BeskrivningEntreprenadmaskiner med och utan förare
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89981:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 43260000 Gräv-, last- och gruvmaskiner