403897-2023 - ÄndringSverige-Kungsbacka: Hantverks- och konstmateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Skapandematerial
Referensnummer: 22/121
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37800000 Hantverks- och konstmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Syftet med upphandlingen är att tillgodose förbrukningsmaterial- pyssel till Kommunens verksamheter.