403942-2023 - ResultatSverige-Karlstad: Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Inflyttarservice
Referensnummer: RS/231201
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Värmland har för avsikt att upphandla inflyttarservice enligt upphandlingsdokumenten.
Anbud som inte uppfyller samtliga obligatoriska krav kommer att förkastas.
Vi emotser ert anbud med intresse.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning, 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster, 98341000 Bostadsförmedlingstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen