Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Wisdome
Referensnummer: 20/121
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 44112000 Diverse byggnadskonstruktioner
II.1.4.
Kort beskrivning
Purchase of a complete full-dome installation.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45260000 Takarbeten och andra byggarbeten som kräver specialkunskaper eller specialverktyg, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen