2. Förfarande
Förfarande
Titel: Områdes- och kontorsstädning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar städning av AB Väsbyhems gemensamma utrymmen (trapphus, tvättstugor, källare etc.), omfattande hela fastighetsbeståndet samt AB Väsbyhems kontor.
Intern identifierare: UPVH/2025:8
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Områdes- och kontorsstädning