2. Förfarande
Förfarande
Titel: Diskkemikalier
Beskrivning: Upphandlingen avser hand- och maskindiskmedel både för manuella och slutna system. Doseringsutrustning ska erbjudas samt service avseende information och uppföljning av diskresultat.
Intern identifierare: 2025-00300
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39832000 Diskmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 39800000 Rengörings- och polermedel, 39831210 Maskindiskmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000