40441-2025 - Resultat
Sverige – Lönehantering – Lönetjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lönetjänster
Beskrivning: Lönetjänster till Scenkonst Västernorrland AB
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79211110 Lönehantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101846:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79631000 Personaltjänster och lönehantering
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Förlängning av avtal 1 + 1 år