See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sprutsystem för ögoninjektioner
Beskrivning: Komplett system för utvinning, förvaring samt injektion av läkemedel för ögoninjektioner med hög utvinningsvolym.
Föregående meddelande: 02826-2025
Intern identifierare: RS 2025-02826
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000