See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Styrsystem för operationssalar
Beskrivning: Styrsystem för operationssalar, endoskopi och intervention. Inspelning, redigering och mellanlagring av ljud och video.
Intern identifierare: RS 2022-01071
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000