Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konkurrensutsättning av DIS Upphandlingskonsulter 20964, SBF Fastighetsystem
Referensnummer: KS2020/440
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79418000 Konsulttjänster för upphandling
II.1.4.
Kort beskrivning
Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet/avtalsområdet: DIS Upphandlingskonsulter 20964, För fastighetsavdelningen på SBF avseende upphandling av fastighetssystem.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen