404579-2021 - ÄndringSverige-Huddinge: Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter
Referensnummer: UH-2021-16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer
II.1.4.
Kort beskrivning
Huddinge kommun avser att upphandla ramavtal som omfattar profilprodukter och giveaways. Produkterna används i marknadsföringssyfte samt i beställarnas egen verksamhet.