404607-2024 - Resultat
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Hållbarhetskonsult CSRD
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHållbarhetskonsult CSRD
BeskrivningHållbarhetskonsult CSRD
Intern identifierare2024-00043IN
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79419000 Utvärderingskonsulttjänster, 90700000 Miljötjänster, 90714000 Miljörevision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000