404610-2020 - ResultatSverige-ESKILSTUNA: Rekryteringstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rekryteringstjänster
Referensnummer: 2592/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79600000 Rekryteringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Rekryteringstjänster enlig nedanstående två delområden
1) Hela rekryteringsprocessen, och delar av rekryteringsprocessen
2) Second opinion
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79610000 Personalförmedling, 98513100 Bemanningstjänster för enskilda
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen