2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mediebevakning
Beskrivning: Tjänster för mediebevakning av svensk lokal, regional och nationell dags- och kvällspress samt gratistidningar, fack- och branschpress och etermedier. Bevakningen omfattar både redaktionellt material och åsiktsmaterial såsom insändare, ledarartiklar och debattartiklar.
Intern identifierare: UPPH2026-00031
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000