2. Förfarande
Förfarande
Titel: Industristädning
Beskrivning: Upphandling av industristädning
Intern identifierare: 24/62
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Industristädning (1)