404726-2019 - ÄndringSverige-Kristianstad: Batterier
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Batterier och laddare
Referensnummer: 2019-O000444
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31440000 Batterier
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Batterier och laddare till elrullstolar.