Upphandlingen syftar till ett ramavtal för en eller flera leverantörer.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33100000 Medicinsk utrustning, 38500000 Apparater för kontroll och provning, 38540000 Maskiner och apparater för provning och mätning