2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss inför upphandling av Data - Hårdvara och tillbehör
Beskrivning: Extern remiss för Göteborgs stads kommande upphandling Data - hårdvara och tillbehör
Intern identifierare: 23/550
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara