404823-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Diverse byggmaterial – Byggmaterial Kök
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggmaterial Kök
BeskrivningMelleruds kommun och AB Melleruds bostäder syftar att teckna avtal avseende material inom byggsegmentet för att lagenligt kunna förse kommunens snickare och vaktmästare med material i byggprojekt och underhållsarbeten till förmånliga priser inom kategorien: Kök, Behoven kommer vara framförallt av akut karaktär och löpande behov och kräver en fysisk butik inom Melleruds kommun där beställaren akut och löpande kan hämta ut de produkter denne behöver.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44190000 Diverse byggmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101634:Lot:1