Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
LiU-2018-01389: Ansökningsinbjudan inför upphandling av kemilabb, Campus Norrköping (Hyresavtal)
Referensnummer: LiU-2018-01389
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
II.1.4.
Kort beskrivning
Linköpings universitet, Campus Norrköping, står i begrepp att upphandla ett hyresavtal avseende en lokal i anslutning till campus.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen