404907-2026 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Tvätt av väderskydd
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTvätt av väderskydd
BeskrivningTvätt av väderskydd i Kalmar län.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45452000 Utvändig rengöring av byggnader, 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001