See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drogtester
Beskrivning: Drogtester
Intern identifierare: KS 2025-00679
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38911000 Manuella kit med provstickor
Ytterligare klassificering (cpv): 38544000 Utrustning för narkotikaspårning, 71900000 Laboratorietjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000